phone

Hakkımızda

7/24 Hizmet

Aracınız su kaynatabilir, lastiğiniz patlayabilir, farlarınız kontak olabilir, kapınız kilitli kalabilir, trafik kazası olabilir. Samsun Yol Yardım ve Oto Çekici, 7 gün, 24 saat Samsun’un neresinde olursanız olun yardımınıza koşar.

Bunda dahası da mutlaka olabilir. İşte tatsız olan bu sürprizler canınızı sıkmasın diye hizmetinizdeyiz.

Samsun Yol Yardım ve Oto Çekici, seyahatiniz esnasında oluşabilecek olan bu tatsızlıklara karşı yol yardım ihtiyaçlarınızı hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. 7 gün, 24 saat Samsun’un neresinde olursanız olun yardımınıza koşar.

Profesyonel Hizmet

Samsun Yol Yardım ve Oto Çekici, aracınızın olası bir arıza sonrası onarıma ihtiyaç durumunda, profesyonel ekipleri ile en kısa sürede sizlere ulaşır ve aracınızı en yakın anlaşmalı tamir bakım servisine götürür.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin araçlar değil, 'insanlar' olduğunu çok iyi biliyoruz. Ölçülebilen ve değerlendirilebilen "Memnun Müşteri Sistemi" ile müşteri memnuniyetini arttırmayı öncelikli hedefimizdir.

İleri Filo Ağı

Samsun Yol Yardım olarak Samsun tüm ilçelerinde hangi konumda olursanız olun size hızla ulaşabilmekteyiz. Filo ağımız sürekli genişlemektedir. Kurtarıcılarımız Gps sistemi ile takip edilmektedir.

Yol Yardım Fiyatları

Yol Yardım hizmetinde gidilecek yere göre fiyatlar değişiklik arz etmektedir. Sizlere en iyi hizmeti verecek firmamız ile iletişime geçerek fiyat ve kredi kartına taksit seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı

Samsun Yol Yardım ve Oto Çekici Whattsapp destek hattımız ile bizlere 7/24 yazarak ulaşabilir, tüm soru ve sorunlarınıza yanıt ve çözüm bulabilirsiniz. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.
Oto Kurtarıcı ile Aracınızı Çektiriyorsanız Yapmanız Gerekenler

Kimse aracının bozulacağını, yolda kalacağını, bir kazaya karışacağını düşünmek istemez, dolayısı ile aracını bir oto kurtarıcıya çektirmek için hazırlıklı olmaz, olamaz. İşte oto kurtarıcı ile araçlarını çektirtecek olanların bilmesi gereken bazı hususlar şunlardır;

Aracınızı güvenli bir yere çekin. Oto kurtarıcı firmanızı arayın. Yerinizi, aracın ve sizin durumunuzu detaylı olarak bildirin.

Ödemeyi kendiniz yapacaksanız fiyatı öğrenin ve mutlaka fatura talep edin.

Kendinizi güvende hissetmek için bir yakınınızı arayın ve bu bilgileri ona da iletin.

Aracın içindeki özel eşyalarınızı ve ruhsat, sigorta vs. gibi evrakları toplayın, yanınıza almak üzere hazır edin. Çünkü yol durumundan dolayı oto kurtarıcı geldiğinde buna zamanınız olmayabilir.

Oto kurtarıcı geldiğinde, aracınızın detaylı fotoğraflarını çekin ve aracı tutanakla teslim edin.

Araç beraberinde gitmiyorsanız, aracınızın nereye götürüldüğünü öğrenin ve daha sonra teyit edin.

Mutlaka Samsun Yol Yardım ve Oto Çekici gibi profesyonel ve kurumsal firmalarla çalışın.

 
Belgelerimiz